דבר המנהלת

רוח של התחלה חדשה מנשבת באוויר. בעוד מספר שבועות נפתח את שעריו של בית החינוך הצומח A בשכונת פסגות אפק, ויעברו בשעריו כ – 50 תלמידים, המהווים את קהילת בית החינוך.

השנה, יהיה ילדיכם חלק מקהילה זו ויתחיל את שנתו הראשונה  בבית החינוך. לכולנו זהו רגע מיוחד, שמחה גדולה מהולה בציפיות ובחלומות הגורמים ללב להתמלא באהבה.

 

בבית החינוך ממתין לילדיכם צוות הרואה בו עולם ומלואו, בעל נכונות ורצון עז להוביל תהליכי למידה ייחודיים, יצירתיים ומעוררי השראה.

 

בבית החינוך נדאג לספק לילדיכם סביבת חיים ערכית, תומכת, עשירה ומגוונת הנותנת לכל באי בית החינוך תחושת מוגנות והרגשת שייכות. סביבה כזו מאפשרת לילדיכם למידה מתוך הנאה, מפתחת ומטפחת יצירתיות ומעודדת את הילדים להתקדם ולהגיע למצוינות אישית ורווחה נפשית.

כמנהלת, המובילה את קהילת בית החינוך, רואה אני חשיבות ואחריות גדולה להצלחתם של כל תלמיד ותלמידה, מתוך דאגה וחשיבה שכל ילד הוא יחיד ומיוחד ומתוך כך יש לו את הזכות לקבל תמיכה אישית.

אני מאמינה כי אקלים ייחודי ונעים בבית החינוך והלמידה מעמיקה המאפשרת לתלמידים לגבש חלומות ולהגשימם, להבין שהלמידה היא צמיחה, המאפשרת לשאול ולחקור, להתרגש וליצור, מביאים עימם סיפוק רב ותחושה של שייכות לבית החינוך.

בנוסף, מאמינה אני כי שותפות הורים משפיעה באופן חיובי על בית החינוך, תורמת להבנה ולהערכה וסוללת את הדרך לתלמידים ללמוד ולהתפתח בדרכם האישית.

אני מאמינה שילדים מאושרים גדלים במקום שבו משקיעים בהם, ומקנים להם את ההבנה שהם רצויים, אהובים ומסוגלים.

 

אני מזמינה אתכם ההורים לצאת עמנו למסע מרגש זה ולהיות שותפים לתהליך הצמיחה אותו אנו מתחילים.

 

רווית קזס טירם

מנהלת בית החינוך

שיוך למרחב תוכן: